קייטנת גלישה בבית ספר לגלישה גל ים

קייטנת גלישה היא המפתח לעולם הגלישה ומקנה בסיס לגלישת גלים מהנה ובטוחה.
הקייטנה מעניקה למידה משמעותית של תחום גלישת גלים, פעילות גופנית, התמודדות מול אתגרים פיזיים ואיתני הטבע, העצמה, גיבוש חברתי וכמובן והכי חשוב הנאה.
זו הפעילות היחידה שפועלת לאורך כל החופש הגדול החל מ 21/6 בוקר וגם אחה"צ ונותנת פתרונות גם לגילאים הבוגרים.
בואו להנות מפעילות ספורט אתגרית בסביבה של ים טבע וחברים משותפים. הזדמנות מצוינת להתנתק מהמסכים.
הפעילות מתקיימת בנתניה בחוף פולג באזור הצפוני על פי נוהל גלישת גלים של משרד החינוך. בחוף קיימים שירותי הצלה ורפואה.
ההדרכה נעשית ע"י צוות מדריכים שגדל איתנו ומחניכים הפכו למדריכים, עובדים כל השנה בבית ספר לגלישה גל ים ובעלי תעודות הסמכה של מכון וינגייט.
כשמדובר בקייטנות גלישה, אנו המומחים לכך. משנת 2006 למדו במועדון גלישה גל-ים אלפי חניכים תוך שימת דגש על בטיחות, מקצועיות והנאה צרופה.

הרשמה לקייטנת גלישה בקיץ

הפעילות מתקיימת מתאריך 21/6 ועד 31/8 לא כולל שישי-שבת בבוקר בשעות 09:00 – 13:30 ואחה"צ רק בחודשים יולי ואוגוסט בשעות 15:00-19:00 (ניתן להביא את הילדים בבוקר החל מ 8:30). בחודש יוני הפעילות מתאימה לגילאי חטיבה ותיכון וחודשים יולי-אוגוסט מיועדת לכלל הגילאים ממסיימי כיתה א' ועד גיל 17.
כל יום א' במהלך הקיץ נפתח מחזור חדש ובמקביל ממשיך מחזור משבועות קודמים. יש לבחור בטופס הרשמה את מ'ס השבועות שרוצים ובאילו שבועות מעוניינים להגיע .משך הקייטנה: 5/10/15 ימים. התקופה הכי מומלצת 10 ימים. ניתן להירשם גם לשבועות מפוצלים וגם ניתן לשנות מועדי קייטנה עד 7 ימים לפני הקייטנה.
אם הילד/ה אוהבים לקום מאוחר ועדיין מחפשים פעילות ספורט מאתגרת בים לאחר השעה 15:00 יכול להיות שקייטנת הגלישה אחה"צ מתאימה.
חובה על החניכים לדעת לשחות (ציפה, צלילה ושחיה עצמאית) יחס של שבעה חניכים למדריך. הדרכה איכותית ע"י מדריכים מוסמכים ויחס חם ואישי.
חלוקה לקבוצות מתבצעת עפ"י גיל, בקשות אישיות ורמה. ילדים מנוסים יצוותו לקבוצות מתקדמות עם מדריכים מתאימים.
אנו דואגים שלכל ילד תהיה חווית הצלחה בגלישה ונדאג שכל משתתף יסיים את הקייטנה עם ברק בעיניים.
יש לשלוח עם הילד ארוחת עשר מלאה.
ניתן לצפות בפעילות דרך מצלמת החוף שלנו

תוכן הפעילות

הדרכה מעשית: לימוד יסודות וטכניקות גלישת גלים למתחילים ולמתקדמים, שיפורם במים, התנהלות בטוחה בים, חימום והכנה נכונה של הגוף.

הדרכה תיאורטית: הכרת הגלשן, בטיחות בים, קריאה נכונה של הים והגלים, אורח חיים ספורטיבי, הכרת הסביבה הימית – רוחות, גלים, זרמים, איך יודעים שיש גלים? – ניתוח של מזג האוויר.

ערכי המועדון: קידום ספורט גלישת גלים תוך שימת דגש על חינוך לערכים ספורטיביים; התמודדות עם אתגרים, התמדה, ביטוי עצמי, ביטחון עצמי, סובלנות ושמירת הטבע והסביבה.

הסעות

הסעות מישובי השרון, עמק חפר גם רעננה וכפר סבא. אפשרות להסעה הלוך או חזור/2 הכיוונים. המחיר אחיד לכולם ולא תלוי במרחק מגורים מהחוף. הסבר מלא על הסעות (גם בתקופת ריחוק חברתי) ואפשרות ל carpool שיתוף הסעות  בעמוד קייטנת גלישה עם הסעות

שיעורי הכנה

הילדים חוששים? אתם לא בטוחים אם הקייטנה מתאימה לילדכם? פוחדים מהים? ניתן לעשות שיעור גלישה בעלות של 100 ש"ח. השיעור קבוצתי לילדים עד גיל 11 בימי ה'-ש תשלום לשיעור כאן. ניצור עימכם קשר בהמשך לתיאום השיעור.
בואו נפתור אחת ולתמיד את הסוגיה מה בטוח יותר קייטנה בים או בילוי בבריכה?

שאלות נפוצות

ראו הסברים נוספים בלשונית ובדף שאלות נפוצות.
וגם פה תוכלו למצוא 14 דרכים לבחירת קייטנת גלישה נכונה לילדכם

מחירון

משך
א'-ה'

בוקר

אחהצ
הסעות
הלוך וחזור
הסעות
הלוך או חזור

5 ימים940850220120
10 ימים17901590440240
15 יום23902150660360

הנחות

קבוצה הנחה
אח שני10%
  וועדי עובדים 
פועלים, לאומי, בינלאומי,
מרכנתיל, איגוד, מזרחי.
חבר, ארגון המורים, משטרה,
בהצדעה, ביחד בשבילך ,שווה
תשלום באתרים
של הוועדים אח"כ הרשמה
דרך אתר גל-ים
 מפעל הפיס  שובר מפעל הפיס
עד 400 ש"ח ב 20% הנחה.
400 ש"ח = 320ש"ח 

רכישה בקישור לחץ כאן
שובר בודד בלבד.
קבוצה של 6
נרשמים ומעלה
5%
קבוצה של 8
נרשמים ומעלה
7%
הייטקזון7%
 שובר מתנה 50 ש"ח ברשת בורדרליין 
יימסר בסיום הקייטנה.
*אין כפל הנחות
כולל הרשמה מוקדמת
 למעט שובר מפעל הפיס 

מחזורים

מחזורים
21-30/6
26-30/6
3-7/7 אין כרגע מקום בקייטנת בוקר
10-14/7 אין כרגע מקום בקייטנת בוקר.
17-21/7  נשאר מעט מקומות בבוקר. כדאי למהר. 
24-28/7  נשאר מעט מקומות בבוקר. כדאי למהר. 
31/7-4/8
7-11/8
14-18/8
21-25/8
28-31/8

הצעה למוצרים משלימים בקיץ ובסוכות

כובע גלישהנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. חובה ללבוש כובע גלישה בזמן הפעילות בקיץ וסוכות. ללא כובע לא יוכל החניך להשתתף בפעילות!! הכובע רחב שוליים עם רצועה ותפס קליק מסביב לסנטר כדי שהכובע לא יאבד בים, מצחיה קשיחה מקדימה כדי שלא תיפול על העיניים במים ותסתיר את שדה הראיה. ניתן לרכוש את הכובע אצלינו. מחיר לכובע 89 ש"ח. מחיר ללקוח רגיל 120 ש"ח.
מכנסנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. מומלץ!! מכנס לייקרה ארוך להגנה מצריבות, מהשמש ומשפשופים.. מחיר למכנס 89 ש"ח.
חולצת לייקרהנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. כל חניך מקבל חולצת לייקרה ,לא חדשה, לתקופת הקייטנה. ניתן לרכוש חולצת לייקרה, חדשה של חברת C skins. לא ניתן להשיג חולצת לייקרה באיכות כזו !!! מחיר לילדי הקייטנה בלבד 119 ש"ח. מחיר ללקוח רגיל 149 ש"ח.
קרם הגנה ZINKAנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. קרם הגנה מיוחד לגולשים בצבעים זרחניים. הקרם נשאר על הגוף במשך שעות ומספק הגנה מצוינת לעור. ZINKA היא חברה אוסטרלית שמייצרת מוצרי הגנה לעור כנגד השמש לאוכלוסיית הגולשים כבר 30 שנה מחיר לשפופרת 50 ש"ח. מחיר ללקוח רגיל 70 ש"ח.
הי גיל. רק רציתי להגיד תודה על הקיטנה הנפלאה וזמן האיכות שהענקתם לילדים. על ההדרכה המקצועית וכל העיטוף המקצועי. נתראה, אריאלה לוי.
אריאלה לוי
הי רן. רציתי לומר לך שאני פשוט נפעמת מרמת הארגון והדיוק של כל המערך 🙂 לקחתי חופש מהעבודה ואקפוץ מחר לראות היכן אתם ממוקמים ולהנות קצת מהבנים 🙂
יונית אברהמי
תודה על הקייטנה המדהימה. הילדים שלי נהנים אפילו יותר משנה שעברה. בר ממשיך לשבוע רביעי !!!!
שירי הררי
רצינו לכתוב לך שאנחנו כבר פעם שלישית אצלכם וכל פעם נפעמים מחדש מהמקצועיות, הדייקנות, הארגון והגישה המקסימה שיש למדריכים עם הילדים. תודה רבה.
רונן לוי

מדיניות ביטולים וימים חסרים

ניתן לשנות מועדים עד 5 ימים לפני תחילת קייטנה. ביטול הרשמה והחזר כספי עד 14 יום מתחילת הפעילות בניכוי 50 ש"ח. במידה ותבוטל ההרשמה מהיום ה-13 ועד 3 ימים מלפני מועד תחילת הפעילות יוחזר התשלום בניכוי דמי הרשמה בסך 300 ש"ח.
לאחר מועדים אלו לא יוחזר התשלום במקרה הודעת ביטול.
ביטול עסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן והוא ראשוני להתניות המוקדמות.
במידה וחניך עד גיל 10 בלבד התחיל פעילות והודיע ביום הראשון בלבד כי הוא לא מעוניין להמשיך יוחזר רק 50% מהסכום.
השלמה של ימים חסרים אך ורק באישור רפואי ובימים ספציפיים שיפורסמו ובתיאום בלבד ורק בקייטנת הקיץ.
בקייטנות סוכות, חנוכה ופסח לא ניתן להשלים ימים חסרים.
במידה ולא יתאפשר קיום הפעילות בגלל חוק הבריאות או מזג אוויר יוחזר הכסף במלואו.

פרטים בעמוד שאלות נפוצות בסעף האחרון לחץ כאן

אחת ולתמיד מה בטוח יותר, קייטנת גלישה לילדכם או בילוי בבריכה?

קייטנת גלישה לילד. עד כמה זה בטוח? בחודשי הקיץ אנחנו שומעים לא פעם על מיקרי טביעה של ילדים ואנשים בחופי הארץ ובבריכות. במיוחד עלה לכותרות המקרה הטרגי של הטביעה של הזמר אמיר פיי. לא מעט הורים חוששים לשלוח את ילדם מחשש לטביעה. מצד שני הרבה הורים בזמן החופש הגדול שולחים את ילדם לבריכה ללא חשש ובהרגשה שילדם בטוח. כמה נתונים [...]

14 עצות זהב לבחירת קייטנת גלישה בטוחה,מיקצועית ומהנה לילדכם

קייטנת גלישה להבדיל מרוב הקייטנות האחרות מתקיימת כולה בטבע בסביבה ימית. הפעילות מעניקה למידה משמעותית של תחום הגלישה, פעילות גופנית, התמודדות מול אתגרים פיזיים ואיתני הטבע, העצמה,גיבוש חברתי וכמובן והכי חשוב הנאה. הסביבה הימית היא הגורם היחודי בפעילות גלישה ומין הסתם מביאה איתה סוג של סכנות דבר שמחייב כללים, אישורים וצוות הדרכה ייעודי. אנחנו ההורים נרצה תמיד לבחור את המקום [...]