קייטנת גלישה 2019 אחר הצהרים במועדון גלישה גל-ים

קייטנת גלישה היא המפתח לעולם הגלישה ומקנה בסיס לגלישת גלים מהנה ובטוחה.
קייטנת גלישה מעניקה למידה משמעותית של תחום גלישת גלים, פעילות גופנית, התמודדות מול אתגרים פיזיים ואיתני הטבע, העצמה, גיבוש חברתי וכמובן והכי חשוב הנאה.
בואו להנות מפעילות ספורט אתגרית בסביבה של ים טבע וחברים משותפים. הזדמנות מצוינת להתנתק מהמסכים.
הקייטנה מתקיימת בנתניה בחוף פולג באזור הצפוני. בחוף קיימים שירותי הצלה ורפואה. הקייטנה פועלת באישור משרד החינוך, עיריית נתניה וקב"ט העירייה עם צוות מדריכים שעובד כל השנה בבית ספר לגלישה גל ים ובעל תעודות הסמכה של מכון וינגייט.
כשמדובר בקייטנת גלישה, אנו המומחים לכך. משנת 2006 למדו במועדון גלישה גל-ים אלפי חניכים תוך שימת דגש על בטיחות, מקצועיות והנאה צרופה.
קיימות מגוון הנחות כולל וועדי עובדים שונים.
ניתן להגיע עם הסעות שמאורגנות ע"י מועדון גל-ים מכל אזור השרון, עמק חפר, רעננה-כפר סבא.

קייטנת גלישה אחר הצהרים בחופש הגדול, פעילות הכי קולית עם כל החברים

קייטנת הגלישה שלנו מתקיימת אחה"צ לאורך חופשת הקיץ, מתאריך 23/06 ועד 29/8
בימים א'עד ה' אחה"צ בשעות 15:00 – 19:00.
הקייטנה מיועדת  בעיקר לחניכים שאוהבים לישון עד מאוחר ומחפשים פעילות  כיפית ומאתגרת, מעט יותר קצרה – 4 שעות, אחה"צ. רוב החניכים בגילאים בוגרים החל מגיל 11. פרטים על קייטנות גלישה בבוקר בקיץ  לחץ כאן.
כל יום א' במהלך הקיץ נפתח מחזור חדש של קייטנה ובמקביל ממשיך מחזור משבועות קודמים. יש לבחור בטופס הרשמה את מ'ס השבועות שרוצים ובאילו שבועות מעוניינים להגיע .משך הקייטנה: 5/10/15 ימים. התקופה הכי מומלצת 10 ימים. ניתן להירשם גם לשבועות מפוצלים. חובה לדעת לשחות
קייטנת הגלישה בחודש יוני מיועדת לתלמידי חטיבה והתיכון בלבד!! וגם היא מתאימה לחברה בוגרים בלבד.
יחס של שבעה חניכים למדריך. הדרכה איכותית ע"י מדריכים מוסמכים ויחס חם ואישי. אנו דואגים שלכל חניך תהיה חווית הצלחה בגלישה ונדאג שכל משתתף יסיים קייטנת גלישה עם ברק בעיניים.
חלוקה לקבוצות מתבצעת עפ"י גיל, בקשות אישיות ורמה. חניכים מנוסים יצוותו לקבוצות מתקדמות עם מדריכים מתאימים.
קייטנת הגלישה באישור משרד החינוך ופוליסת ביטוח ייעודית על פי דרישת עיריית נתניה.
כל חניך מקבל גלשן לימוד חדש של חברת VISION. הגלשנים יותאמו לגובה ומשקל החניך.
ארוחת עשר ניתנת לקייטנת בוקר בלבד. יש להביא ארוחה קלה לקייטנת גלישה.

תוכן הפעילות

הדרכה מעשית: לימוד יסודות וטכניקות הגלישה למתחילים ולמתקדמים, שיפורם במים, התנהלות בטוחה בים, חימום והכנה נכונה של הגוף.

הדרכה תיאורטית: הכרת הגלשן, בטיחות בים, קריאה נכונה של הים והגלים, אורח חיים ספורטיבי, הכרת הסביבה הימית – רוחות, גלים, זרמים, איך יודעים שיש גלים? – ניתוח של מזג האוויר.

ערכי המועדון: קידום ספורט גלישת הגלים תוך שימת דגש על חינוך לערכים ספורטיביים; התמודדות עם אתגרים, התמדה, ביטוי עצמי, ביטחון עצמי, סובלנות ושמירת הטבע והסביבה.

הסעות

הסעות מישובי השרון, עמק חפר גם רעננה וכפר סבא. אפשרות להסעה הלוך/חזור/2 הכיוונים. הסבר מלא על הסעות ואפשרות ל carpool שיתוף הסעות לקייטנה בעמוד הסעות

שיעור גלישה הכנה לקייטנה

הילדים חוששים? אתם לא בטוחים אם הקייטנה מתאימה לילדכם? ניתן לעשות שיעור גלישה בעלות של 85 ש"ח. השיעור קבוצתי עד 7 ילדים בימי ה'-ש לילדים עד גיל 11 תשלום לשיעור כאן. ניצור עימכם קשר בהמשך לתיאום השיעור.

שאלות נפוצות

ראו הסברים נוספים בלשונית ובדף שאלות נפוצות.

מחירון הרשמה מוקדמת עד 31/5

משךקייטנת
אחה"צ
קייטנת
אחה"צ
הרשמה מוקדמת
הסעות
הלוך או חזור/
הלוך חזור
5 ימים820754120-220
10 ימים14901370240-440
15 ימים19901830360-660

הנחות

קבוצה הנחה
הרשמה מוקדמת
עד 31/5
8%
קבוצה של 8
נרשמים ומעלה
13%
קבוצה של 5
נרשמים ומעלה
10%
חד הוריות5%
אחים לשניהם10%
ועדי עובדים: בנקים:
פועלים, מרכנתיל,
איגוד, לאומי,מזרחי
בינלאומי. משטרה,
ארגון המורים, סלקום,
שווה, חבר,עובדי מדינה,
קופת חולים כללית.
תשלום באתר הוועדים
החל מ 19/5
הרשמה באתר גל ים
הייטק זון10%
*אין כפל הנחות

ההרשמה לקייטנות הגלישה דרך וועדי עובדים נעשית באתר של כל וועד וועד. לכל ועד יש גובה הנחה שונה בהתאם להחלטת הועד. בית ספר לגלישה גל-ים נמצא ברישום במחוז צפון. לכל סוג קייטנת גלישה מופיע קוד בעמודה הימנית. רוכשים את סוג הקייטנה באתר הוועד ואחרי מספר ימים מקבלים הודעה להרשמה באתר גל-ים. אתם בוחרים את התאריכים הרצויים בזמן ההרשמה אצלנו באתר.

מחזורי קייטנות גלישה בקיץ

יוני -
יולי
אוגוסט
23-27/64-8/8
1-6/7
מ'ס מקומות
שנשארו מצומצם
11-15/8
7-11/718-22/8
14-18/725-29/8
21-25/7
מ'ס מקומות
שנשארו מצומצם
28/7-1/8

הצעה למוצרים משלימים לקייטנות הקיץ

כובע גלישהנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. חובה ללבוש כובע גלישה בזמן הפעילות בקייטנת קיץ וסוכות. ללא כובע לא יוכל החניך להשתתף בפעילות!! הכובע רחב שוליים עם רצועה ותפס קליק מסביב לסנטר כדי שהכובע לא יאבד בים, מצחיה קשיחה מקדימה כדי שלא תיפול על העיניים במים ותסתיר את שדה הראיה. ניתן לרכוש את הכובע אצלינו. מחיר לכובע 109 ש"ח. מחיר ללקוח רגיל 149 ש"ח.
מכנסנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. מכנס לייקרה ארוך להגנה מהשמש ומשפשופים.. מחיר למכנס 90 ש"ח.
חולצת לייקרהנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. כל חניך מקבל חולצת לייקרה ,לא חדשה, לתקופת הקייטנה. ניתן לרכוש חולצת לייקרה, חדשה של חברת C skins. לא ניתן להשיג חולצת לייקרה באיכות כזו !!! מחיר לילדי הקייטנה בלבד 119 ש"ח. מחיר ללקוח רגיל 149 ש"ח.
קרם הגנה ZINKAנגיעה בטקסט תופיע תמונת המוצר. קרם הגנה מיוחד לגולשים בצבעים זרחניים. הקרם נשאר על הגוף במשך שעות ומספק הגנה מצוינת לעור. ZINKA היא חברה אוסטרלית שמייצרת מוצרי הגנה לעור כנגד השמש לאוכלוסיית הגולשים כבר 30 שנה מחיר לשפופרת 50 ש"ח. מחיר ללקוח רגיל 70 ש"ח.
הי גיל. רק רציתי להגיד תודה על הקיטנה הנפלאה וזמן האיכות שהענקתם לילדים. על ההדרכה המקצועית וכל העיטוף המקצועי. נתראה, אריאלה לוי.
אריאלה לוי
הי רן. רציתי לומר לך שאני פשוט נפעמת מרמת הארגון והדיוק של כל מערך הקייטנה 🙂 לקחתי חופש מהעבודה ואקפוץ מחר לראות היכן אתם ממוקמים ולהנות קצת מהבנים 🙂
יונית אברהמי
תודה על הקייטנה המדהימה. הילדים שלי נהנים אפילו יותר משנה שעברה. בר ממשיך לשבוע רביעי !!!!
שירי הררי
רצינו לכתוב לך שאנחנו כבר פעם שלישית אצלכם בקייטנה וכל פעם נפעמים מחדש מהמקצועיות, הדייקנות, הארגון והגישה המקסימה שיש למדריכים עם הילדים. תודה רבה על קייטנה מדהימה.
רונן לוי

מדיניות ביטולים וימים חסרים - קייטנות

ביטול הרשמה לקייטנה עד 14 יום ממועד הקייטנה יוחזר התשלום במלואו בניכוי 50 ש"ח. במידה ותבוטל ההרשמה מהיום ה-13 ועד 3 ימים מלפני מועד תחילת הקייטנה יוחזר התשלום בניכוי דמי הרשמה בסך 300 ש"ח.
לאחר מועדים אלו לא יוחזר התשלום עבור הקייטנה במקרה הודעת ביטול.
במידה וחניך עד גיל 10 בלבד התחיל להשתתף בקייטנה והודיע ביום הראשון בלבד כי הוא לא מעוניין להמשיך יוחזר רק 50% מהסכום.
השלמה של ימים חסרים בימים ספציפיים שיפורסמו ובתיאום בלבד ורק בקייטנת הקיץ.
בקייטנות סוכות, חנוכה ופסח לא ניתן להשלים ימים חסרים.

פרטים בעמוד שאלות נפוצות בסעף האחרון לחץ כאן

קייטנת גלישה לילד או יום בילוי בבריכה, מה יותר בטוח? תופתעו..

קייטנת גלישה לילד. עד כמה זה בטוח? בחודשי הקיץ אנחנו שומעים לא פעם על מיקרי טביעה של ילדים ואנשים בחופי הארץ ובבריכות. במיוחד עלה השבוע לכותרות המקרה הטרגי של הטביעה של הזמר אמיר פיי. לא מעט הורים חוששים לשלוח את ילדם לקייטנת גלישה מהחשש לטביעה. מצד שני הרבה הורים בזמן החופש הגדול שולחים את ילדם לבריכה ללא חשש ובהרגשה שילדם [...]

כיצד נבחר את קייטנת הגלישה המתאימה ביותר?

חופשת הקיץ מתקרבת ואיתה תקופת ההרשמה לקייטנות הגלישה. קייטנת גלישה להבדיל מרוב הקייטנות האחרות מתקיימת כולה בטבע בסביבה ימית. קייטנת גלישה מעניקה למידה משמעותית של תחום הגלישה, פעילות גופנית, התמודדות מול אתגרים פיזיים ואיתני הטבע, העצמה,גיבוש חברתי וכמובן והכי חשוב הנאה. הפעילות מתאימה לילדים מסיימי כיתה א' ועד גיל 17 כמובן שחובה לדעת לשחות!! הסביבה הימית היא הגורם היחודי בקייטנת [...]