ביה"ס לגלישה גל ים מזמין אותכם לחוג גלישה ייעודי לנשים וגברים

הקורס כולל ציוד מלא והדרכה מטובי המדריכים בארץ. משך כל מפגש שעה וחצי. מועדון גל-ים מספק ציוד גלישה מגוון ומותאם לכל אחד לפי קצב התקדמותו.

למי מיועד החוג?

  • בוגרים מגיל 20+
  • לכל מי שמסתקרן וטרם התנסה בספורט גלישת הגלים
  • כל מי שהתנסה בעבר בגלישת גלים ורוצה "לחדש נעוריו" ולחזור לגלוש
  • קבוצות חברים שרוצות להיפגש פעם בשבוע לפעילות משותפת של לימוד וגלישת גלים
  • כדי להצטרף לקבוצה יש צורך בידע בסיסי בגלישה. במידה ואין לכם ידע וניסיון בסיסי יש צורך לבצע שיעור פרטי לפני הצטרפות לקבוצה.

ימים ושעות

שישי 9:00
מחיר: 390 ש"ח לחודש. התשלום יתבצע באמצעות כ"א חודש בחודש ללא התחייבות .

פרטים

החוג הוא המקום שבו ישפר החניך את רמת הגלישה,טכניקה,ביצועים ושליטה בגלשן. הדגש הוא על התמדה בגלישה,שיפור כושר חתירה והבנת הים,גלים רוחות וזרמים,התמצאות בים בשעת הגלישה,מיקום נכון לתפיסת הגל ותזמון תפיסתו,פיתוח כושר גופני לגלישה. .

ציוד

כל גולש מקבל גלשן לימודי בטיחותי שמותאם לרמתו ומשקלו .בחורף יש צורך להצטייד בחליפת  גלישה. החניכים זכאים במהלך השנה להשתמש בגלשני המועדון ללא עלות על בסיס גלשן פנוי בשעות פעילות המועדון. בחורף המועדון לא פתוח כל יום.

ביטול השתתפות

ניתן לבטל השתתפות בחוג עד ה- 25 לחודש למייל בלבד! gilgalyam@gmail.com. הביטול יכנס לתוקף מ- 1 לחודש הקרוב להודעת הביטול. אין החזר כספי בגין החסרות של החניך ו/או ביטול פעילות עקב מצב מזג האוויר. החניכים לא זכאים להשלמה או החזר כספי בגין אי-קיום פעילות ביום חג.

גיל 30-50 האם מאוחר מידי ללמוד לגלוש?

ישנו פתגם שאומר "לא ניתן ללמד כלב זקן תרגילים חדשים". נשים וגברים רבים בגילאים היותר בוגרים מרגישים, שבשלב זה בחייהם, כישוריהם הקיימים הם הכישורים היחידים שילמדו בחייהם. אמונה זו לדעתם תקפה גם לספורט. האם ידעתם שהרבה אנשים בגילאים 30-50 מתחילים ללמוד גלישה? תפישה שגויה נפוצה היא שגלישה היא ספורט השייך לצעירים. קל להבין מדוע תפישה זאת קיימת, אחרי הכל, גלישה [...]